Kobieca Perspektywa

PRÓBKI

100% NATURALNE mydła ze szlachetnymi i naturalnymi dodatkami.

Kilka ochów i achów na początek. Odpowiedź na propozycję współpracy otrzymałam zaledwie w ciągu kilku godzin, zaś przesyłkę po kolejnych 24 kurierem. Poza tym, że jestem blogerką, kobietą uwielbiającą kosmetyki i marketingowcem, to przede wszystkim jestem konsumentem i potencjalnym klientem, toteż ogromnie cenię poważne podejście i profesjonalizm. Skontaktowałam się z producentem w celu uzupełnienia danych i po raz kolejny zostałam zaskoczona uprzejmością. Dziękuję.

mydelkadrogeria.jpg

Z mydeł w kostce zrezygnowałam już dawno temu, jedyne jakie akceptuję, to te które wykonam sama w domu, jednak skuszona wieloma pozytywnymi opiniami, postanowiłam na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości mydlarni Powrót do Natury. Od producenta otrzymałam aż 8 w 100% naturalnych mydełek.

DSCN2834.JPG

1. Dla dzieci Delfinek (Atest PZH)

2. Z błotem z morza martwego

3. Z woskiem pszczelim

4. Z borowiną

5. Z bursztynem

6. Z borowiną i bursztynem

7. Z borowiną i kawą

8. Mydło hipoalergiczne (Atest PZH)

Zapach jest absolutnie obłędny, jak widać na fotografii opakowanie z okienkiem, toteż cały salon wypełnia aromat mydeł. Na porannej kawie gościłam dziś dwie znajome, które podobnie jak mnie, zauroczyła woń mydełek. Uwiodło mnie to z woskiem pszczelim, które jest tak kuszące, iż miałabym ochotę odgryźć kawałek i to właśnie ono poszło na pierwszy ogień.

DSCN2850.JPG

Z opakowania dowiaduję się, iż zawiera naturalny wosk pszczeli. Jest pozbawione dodatków chemicznych, konserwantów i wybielaczy. Ogromnym plusem jest także fakt, iż zostało wyprodukowane w Polsce (P.P.H.U. TRANS-HURT Robert Kucharski. ul. Kozienicka 5, 26-903 Głowaczów. Kontakt: 486231518).

Posiada właściwości bakteriobójcze oraz wygładzające, uelastycznia i zmiękcza skórę. Wosk pszczeli cechuje się zawartością lipid, witamin, soli mineralnych.

W trakcie kąpieli mydełko delikatnie się pieni, nie pozostawia na skórze osadu i uczucia ściągnięcia czy suchości. Już do znudzenia powtarzam jak bardzo wrażliwą mam skórę i skłonną do podrażnień. Na szczęście nie zaobserwowałam nic niepokojącego, ba nawet odważyłam się umyć twarz. producent ostrzega, iż w trakcie użytkowania mogą pojawić się pęknięcia. Konsystencja mydła jest kremowa , ale nie mazista, nie topi się w dłoni jak drogeryjne. Absolutnie produkt jest miłą niespodzianką, niezwykle rzadko jestem aż tak zachwycona. Mydlarnia powrót do natury z pewnością zyskała wierną klientkę. Co prawda, to dopiero opinia na temat tylko jednego mydełka, natomiast jestem pewna, iż pozostałe mnie nie zawiodą, a obiecuję opisać każde sprezentowane.

Listę wszystkich sklepów, gdzie można kupić mydełka, otrzymam od producenta w przyszłym tygodniu, natomiast dla niecierpliwych zapraszam do maxdrogerii.

I teraz uwaga hit hitów... cena za sztukę waha się od 2zł do 8 zł.

Wnikliwych zapraszam na fanepage

Jestem ciekawa Twojej opinii.